Hakkımızda

Fuaray Mimarlık ve stant hizmetleri, kendi üretim kapasitesi ve tamamen profesyonel
kadrosu ile ulusal ve uluslararası fuarlarda uygun fiyat politikası ile müşterilerine kaliteli organizasyon işbirliği sunmaktadır.

Fuaray olarak yılların getirdiği özveri, tecrübe ve sektörde kendini kanıtlamış olan fuar stand imalatımız ile sizlere en uygun fiyat ve yüksek kalite politikamız doğrultusunda, güler yüzlü hizmet anlayışı ve dünya standartlarında fuar stand tasarımı, ofis tasarımı, konsept showroomlar, iç mekan tasarımı, ürün teşhir stant tasarımı ile kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Fuar stand hizmetlerini bir paket olarak hizmet sunmayı amaçlayan Fuaray, fuar standı ilk kurulumundan stant sökümüne kadar komplike hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz başlıcaları Fuar stand tasarımı, stand kurulum, fuar boyunca lojistik hizmet, fuar hostes, catering, günlük ev, fuar ev temini ve stand sökümüdür.

“Fuaray için başarı,size kaliteli hizmet vermektir”

Fuar stantlarının tasarımı

Stantların Yapılması

Fuar süresince lojistik

Fuar görevlisi

Yemek servisi

Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar Stand Hizmetleri

Türkiye de fuar sektörünün gelişmesiyle birlikte fuar stand sektörü de buna paralel olarak gelişmekte ve her gün kendini yenilemekte. Avrupa’nın Asya ya açılan penceresi konumuna gelen Türk fuarcılık sektörü hızlı büyümekte ve her geçen gün önemli projelere imza atmakta. Özellikle yurt dışı katılımcıların yoğunlukta olduğu fuarlar günden güne artmakta. Firmaların katıldıkları fuarlarda kendilerini en iyi şekilde temsil etmelerinin ve tanıtmalarının birinci unsuru da güzel ve kendilerini ifade eden bir standla katılmaları. İşte bu noktada devreye giren Fuaray Fuar Stand Hizmetleri katılımcı firmalara profesyonel mimar kadrosuyla hizmet vermekte ve firmaya uygun tasarımı ve projeyi hazırlamak için firmayla ilgili en küçük detayları dahi inceleyerek firmayı en iyi şekilde temsil edecek projeyi hazırlamaktadır.

Müşterilerimizi Memnun Ettiğimiz Fuarlar

SIGN İSTANBUL  – EVTEKS – SODEX – INTERMOB  – KAUÇUK VE PLASTİK FUARI – A-TECH   –  – BUMATECH – PLAST EURASIA – – EXPOMED FUARI – OYUNCAK FUARI – FOOD&NUTRITIONAL INGREDIENTS – KLIVET BAHAR SEMPOZYOMU –

ASANSÖR FUARIAUTOMECHANIKAAVRASYA AMBALAJAVRASYA BOAT SHOW –AVRASYA KAPI PENCERE FUARIAVRASYA PLASTİK FUARIAYMODBEAUTY EURASIA CBME FUARIWORLDFOOD İSTANBULFOOD TECHHOMETEX FUARI – HOSTECH BY TUSID – HOST iSTANBUL FUARIIF WEDDING FUARIMOBİLYA FUARIINTERMOBİSTANBUL JEWELRYLİNEXPO FUARIMADEN FUARIMAKTEK FUARIMARBLE FUARI – METAL EXPO FUARIPROMOGIFT FUARISAHA EXPO FUARIUNICERAWİN EURASIAYAPI FUARIZUCHEX